et
en
Teksti suurus:
A A A

​Valime aasta tublimaid kaitseliitlasi ja naiskodukaitsjaid

27.09.2019
Aasta 2018 kaitseliitlane Arvid Siilak
Autor: Kristjan Prii
Hea meel on teatada, et taas on alanud konkurss „Aasta kaitseliitlane“ ja „Aasta naiskodukaitsja“, millega tunnustatakse silmapaistvaid kaitseliitlasi ja naiskodukaitsjaid.
Konkursi põhieesmärgiks on vabatahtlikul initsiatiivil põhineva organisatsiooni arendamise olulisuse esiletõstmine. Meil on väga palju liikmeid, kes innukalt annavad oma panuse Eesti riigikaitsesse läbi Kaitseliidus ja Naiskodukaitses tegutsemise.
 
Konkursile saavad kandidaate esitada kõik Kaitseliidu ja Naiskodukaitse liikmed ja töötajad. Osalemiseks peavad olema täidetud järgmised eeldused: kandidaat peab olema olnud vähemalt kolm aastat vabatahtlik liige, olema oma tegevusega teistele eeskujuks ja tema panus peab olema Kaitseliidu arengusse märkimisväärne. Konkursile ei saa esitada Kaitseliiduga töösuhtes olevaid isikuid (va valveteenust osutavad isikud).
 
Kandidaadid "Aasta kaitseliitlase" ja "Aasta naiskodukaitsja" tiitlile palume esitada vastavalt konkursi juhendile. Kaitseliidu peastaabi personaliosakond ootab Kaitseliidu malevate ja Naiskodukaitse ringkondade juhatuste poolt välja valitud kandidaatide esildisi digitaalselt allkirjastatult läbi GoPro (juurdepääsuõigusega ainult personaliosakond) hiljemalt 8. novembriks 2019.
 
Aasta kaitseliitlase ja naiskodukaitsja väljakuulutamine ning väärikate rändauhindade, naiskodukaitsjat ja kaitseliitlast kujutavate pronkskujude kätteandmine uutele tiitliomanikele toimub pidulikult 2020. a jaanuaris.

Märkame tublimaid!
 
Konkursi "Aasta naiskodukaitsja" juhend
Konkursi "Aasta naiskodukaitsja" ankeet
Konkursi "Aasta kaitseliitlane" juhend
Konkursi "Aasta kaitseliitlane" ankeet