et
en
Teksti suurus:
A A A

Viru malev on Kaitseliidu meister võrkpallis

11.03.2020
Kaitseliidu meistrid võrkpallis
Autor: Viru malev
Viru malev võitis 7. märtsil Valga Spordikeskuses toimunud Kaitseliidu meistrivõistlused võrkpallis. Teiseks tuli Valgamaa malev ja kolmandaks Tartu malev.
Viru maleva spordipealiku Sven Hõbemägi sõnul oli päev pikk ja raske, sest kohal olid kõik varasemate aastate finalistid. „Kokku pidime turniiri vältel tegema kaheksa mängu ning mul on äärmiselt hea meel, et terve võistkond pidas ilusasti vastu ning tasuks on meistrikarikas,“ lisas Hõbemägi.
 
Viru malevas mängisid Tõnu Rummo, Mehis Täpp, Kaarel Pomerants, Mihkel Merimaa, Markus Puusaar, Sven Hõbemägi, Jaanus Ainsalu, Evely Press, Kairi Laubholts ja Taisi Sink.
 
Kohtunike kogu poolt valiti välja ja tunnustati ka turniiri väärtuslikemaid nais- ja meesmängijaid, kelleks olid Annika Kaljumäe ja Martin Amor Alutaguse malevast.
 
Kokku osales võistlustel üheksa võistkonda ja mängud toimusid kahes alagrupis. Vastavalt juhendile mängiti kahe geimi võiduni. Võit (2-0) andis tabelisse kolm punkti, võit (2-1) vastavalt võitjale kaks ja kaotajale ühe punkti, kaotus (0-2) jättis kaotajale null punkti. Paremusjärjestus alagrupis ja kohamängudel selgitati välja vastavalt punktide arvule.
 
Võistlusprotokolle saab vaadata siit.