et
en
Teksti suurus:
A A A

Viru malev võitis tänavused KL võrkpallimeistrivõistlused

11.03.2024
KL võrkpallitšempionid Viru malevast.
Autor: Jaanika Püvi
Laupäeval, 09. märtsik toimusid Wiedemanni Spordikeskuses Haapsalus Kaitseliidu 2024. aasta meistrivõistlused võrkpallis, mille võitsid virukad.
Meistriturniir toimus kahes alagrupis. Ehkki alagruppide mängud võis tunduda kui soojendus, siis kohamängud, poolfinaalid ja finaal olid juba kordades pingelisemad. Reeglina siis kolmandat otsustavat geimi ja maksimaalset punktiskoori (kuni 25p). Ilma võitluseta ei antud välja ka viimast kohta. 

Poolfinaalides kohtusid omavahel Viru ja Lääne malev ning Harju ja Valgamaa malev, milledest finaalikõlbulikena väljusid Viru ja Valgamaa maleva võistkonnad. 3-4. koha mängus näitas samuti võistkondade südikust ja head mängu, millest väljus võitjana võõrustaja Lääne malev.  

Finaal vääris oma nime. Otsustavas geimis pidi seekord tiitlikaitsjast Valgamaa malev tunnistama Viru maleva paremust. Kohtunikekogu valis turniiri parimaks meesmängijaks Alar Ploomi Viru malevast  ja naismängijaks Karina Unti Valgamaa malevast. 

Kaitseliidu meistermeeskond 2024 on Viru malev koosseisus: Sven Hõbemägi, Mehis Täpp, Alar Ploom, Romi Aros, Jarmo Neuhaus, Mihkel Merimaa, Alo Altermann, Kairi Laubholts, Evely Press, Teele Piirimäe

Täname võõrustajat Lääne malevat ja Lääne maleva spordipealikku Kalle Karm´i.

2025 aasta KL meistriturniir võrkpallis toimub Rakveres.

Vt tulemusi siit.